Warning: Creating default object from empty value in /home/perfects/domains/perfectshot.pl/public_html/wp-content/themes/patti/framework/ReduxFramework/ReduxCore/inc/class.redux_filesystem.php on line 29
Fotografia biznesowa i korporacyjna - Katowice | Śląsk | Kraków

Fotografia biznesowa

Czym jest fotografia biznesowa i korporacyjna?

Fotografia biznesowa to zestaw fotografii prezentujących pracę i charakterystykę danej firmy. Są to: zdjęcia portretowe kadry zarządzającej, pracowników, zdjęcia grupowe, pomieszczenia w firmie, architektura. Oferujemy pełne sesje wizerunkowe firmy, ale także drobniejsze zlecenia dla osób prywatnych. Zastosowanie takiej fotografii jest bardzo szerokie: wizualne dopełnienie stron internetowych, ulotki i foldery reklamowe, materiały prasowe i PR, kalendarze. Profesjonalne fotografie pomagają zbudować wiarygodny wizerunek także osobom poszukującym pracy.

4 zdjęcia
360 zł
 • 4 starannie wyretuszowane zdjęcia
 • wysoka rozdzielczość zdjęć
 • przygotowane do druku 
 • i internetu
 • sesja wykonywana w studiu
 • czas trwania do 1 godziny
5 zdjęć
420 zł
 • 5 starannie wyretuszowanych zdjęć
 • wysoka rozdzielczość zdjęć
 • przygotowane do druku 
 • i internetu
 • sesja wykonywana w studiu
 • czas trwania do 1 godziny

Cennik dotyczy fotografowania jednej osoby.

Sesja trwa maksymalnie jedną godzinę.

Po wykonaniu usługi wystawiony zostaje paragon lub faktura (podmiot zwolniony z VAT na podstawie art. 113 ust. 1 i 9 ustawy o podatku od towarów i usług).

Dla każdego przedsiębiorstwa sesję wyceniamy indywidualnie. Aby uzyskać precyzyjną ofertę, napisz nam jakich zdjęć potrzebujesz

Zapytaj o wycenę

Do kogo skierowana jest oferta?

Oferta fotografii biznesowej skierowana jest zarówno do firm, jak i osób prywatnych pragnących stworzenia spójnej sesji fotograficznej, będącej narzędziem do pracy nad profesjonalnym wizerunkiem. Za pomocą obrazu można uchwycić unikalny charakter każdego przedsiębiorstwa oraz jej pracowników. Pragniemy, aby sesje były niepowtarzalne i podkreślały atuty firmy.

Oferta skierowana jest do firm oraz do osób prywatnych zajmujących się różnymi dziedzinami, jak np.: przedsiębiorstwa biznesowe, banki, szkoły językowe, kancelarie prawnicze, biura zawody artystyczne, rzemieślnicze. Ale także miejsca, takie jak: restauracje, kluby, zakłady medyczne, gabinety kosmetyczne, przemysłowe. PerfectShot pomoże w podkreśleniu indywidualnego charakteru każdego z tych miejsc.

Jak pracujemy?

Zapewniamy kompleksową realizację sesji, która może odbyć się w Państwa siedzibie (posiadamy mobilne studio fotograficzne) lub w  studiu fotograficznym. Każda wybrana fotografia poddana jest obróbce cyfrowej oraz retuszowi. Zdjęcia przygotowane są zarówno do wydruku, jak i na potrzeby internetowe (strony internetowe, media społecznościowe).

Cena sesji ustalana jest indywidualnie, ze względu na szeroki zakres naszych usług. Wpływ na kosztorys ma także ilość fotografowanych osób, plany zdjęciowe, miejsce itd. Możliwe jest także zatrudnienie wizażysty, który stworzy profesjonalny makijaż do zdjęć.

Zachęcamy do kontaktu i ustalenie szczegółowego kosztorysu.

2016-perfectshot-datev-fotografiabiznesowa-2
PerfectShot.pl IMG_5759 monika hadrych fotografia biznesowa
fotografia biznesowa katowice śląsk portret grzegorz wicher tax-net s.a.
fotografia-biznesowa-marta-ch-002
fotografia biznesowa katowice kobieta cv korporacyjna śląsk perfectshot

  Imię i nazwisko (wymagane)

  Adres email (wymagane)

  Numer telefonu (wymagane)

  Treść wiadomości